Sdružení rodičů Dražice

 

Sdružení rodičů, které si z minulých let pamatujeme spíše pod názvem SRPŠ, má již letitou historii sahající do doby, kdy rodiče dnešních dětí byly sami dětmi a možná ještě hlouběji. Dovolte nám, aby vám představila současnou podobu fungování Sdružení rodičů.

Naší hlavní prioritou je zajišťování celoročního vyžití malých i velkých lidiček. Ze společenských akcích, které pro vás všechny chystáme, jmenujme například drakiádu, lampiónový průvod, adventní jarmar, terénní běh, přespávání dětí ve školce s celoodpoledním doprovodným programem a další. Sdružení rodičů se zaměřilo na využití volného času dětí školního i školkového věku tudíž na mimoškolní aktivity, které přispívají k vyplnění volného času dětí a tak i k omezení zlobení.  Je nutné poznamenat, že veškeré aktivity, jsou pro účastníky akcí zcela bezplatné a ani členové Sdružení rodičů nemají z jednotlivých akcí jakýkoliv prospěch. Největší odměnou totiž pro nás je dětský smích a rozzářená kukadla našich ratolestí. To, že můžeme na našich akcích zajistit veškeré občerstvení, potřebný materiál, odměny v podobě dárků a sladkostí, se nám daří díky finanční podpoře Obce Dražice, sponzorům a dalším lidičkám, kterým touto cestou děkujeme.

Pokud máte kdokoliv chuť přidat se k nám a pomáhat nám s akcemi pro děti a dospělé, budeme moc rádi, že se přidáte. Věřte, že zažijete nejedno krásné odpoledne, které vás pohladí po duši. Děti jsou totiž malým zázrakem a stojí za to se jim věnovat a společně s nimi zažívat krásné chvilky. A co si budeme povídat, když jsou děti v partě, lépe se zabaví a rodiče mají trošku toho času na popovídání a seznámení se s jinými dospěláky. A proto neváhejte a přijďte na jakoukoliv naší akci. Už teď se na vás těšíme.